EFORGRUP PROMOSYON HAKKINDA

Eforgrup promosyon sektöründe isim sahibi ve önde gelen firmalardan biri olarak 2006 yılından beri Türkiye'nin önde gelen kurumsal firmaları ile firmaların tüm tedarik süreçlerine çözüm ortaklığı yapmış, proje bazlı satış artırıcı proje yönetimi ve tanıtıcı promosyon grubunda hizmet vermektedir.

Ayrıca 1996 yılından beri ilaç ve sağlık sektöründeki tecrübesiyle Türkiye'nin en büyük eczane E logo tabela üreticisidir.

Markaların satışlarını artırmaya yönelik yürütülen sadakat sistemlerinde proje bazlı çalıştığı tüm firmalara hizmet etmektedir.

2008- yılında kara kod barkod okuyucusu ile sektöre büyük bir hizmet vermiş ve .kampanyalar düzenlemiştir

2013- eczanehaber.tv kurucusu olarak internet televizyonculuğa sektörel bir hizmet vermiştir

2014- ERP-MRP-CRM ile %100 yerli yazılım ve yeni nesil kodlama ile hizmetlerine devam etmektedir

2016- pazaryeri entegrasyon ve ürün borsası uygulaması ile yazılım dünyasında ilklerinde projelerdir

 

Müşterileri için Ar-Ge yazılım ekibi kurarak firma bazlı çözümler üreten yazılımlar geliştirmektedir.

 

 

 

HİZMETLERİMİZ

- Eforgrup firma bünyesinde dahi tüm iş istasyonlarını zincir haline getirerek otomasyon sağlamış bir firma olarak Ar-Ge ekibi tarafından her müşterisine ayrı çözümler sunarak CRM, ERP, MRP, Muhasebe, Finans, Depo ve Stok, Raporlama, Web Sitesi ve E-Ticaret entegrasyonları gibi modüler yazılımlar geliştirir.

- Sadakat Kampanyalarında müşteri firmanın satın alma biriminin işlerini kolaylaştıracak, siparişlerin anlık durumu ve kargo bilgilerine ulaşabileceği bir panel sunarak hayal dünyalarını somutlaştırarak yeni nesil satın alma ve kampanya yürütme hizmeti vermektedir.

- Satış artırıcı promosyon projelerinin yanı sıra reklam ve tanıtıcı özellikli ürünlerin tedarik ve sipariş yönetimi hizmetini sunmaktadır.

- Promosyon ve sadakat kampanya ve projeleri haricinde talep edilen tüm ürün gruplarındaki alımlarda çözüm ortakları üretici firmalar ile müşterilerine tedarik hizmeti vermektedir.

- Özellikle cep telefonu, beyaz eşya, küçük ev aletleri, hırdavat ürünlerinde birçok markanın çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.